Перестаньте витрачати час на ЗЕД

та відволікатися від власного бізнесу!

Технічний імпорт

Як часто зривалися терміни поставки вашого товару?

Як часто вантаж затримувався на митниці?

 • 2 рази
 • 3 рази
 • 5 разів
 • ?

Якщо так, то швидше за все Ви не все враховуєте
при плануванні доставки!

Основні акценти

STOP Control

Перший акцент

У зв'язку з політичною ситуацією навколо нашої країни, з девальвацією національної валюти і жорсткого контролю з боку НБУ, а також контролю державної фіскальної служби, підприємцям України вести зовнішньо-економічну діяльність в 2017 стає важче.

Hands

Другий акцент

У разі виникнення у компанії всіляких труднощів в організації імпортних поставок, або відсутності бажання вести зовнішньоекономічну діяльність самостійно на території України, вона може замовити послугу технічний імпорт на аутсорсингу у нас. Ми надаємо подібний сервіс для багатьох наших партнерів.

Pig

Третій акцент

Наша послуга зекономить фінанси і час, дозволяє істотно скоротити витрати за рахунок виключення з ланцюжка імпорту непотрібних посередників і як результат, веде до збільшення прибутку від продажів.

В даний час для того, щоб вести зовнішньоекономічну діяльність, потрібно зіткнутися з масою проблем, починаючи від укладення контракту з постачальником і закінчуючи доставкою на свій склад.

Щоб не витрачати час на ЗЕД Galochka

і повністю зосередитися на своєму бізнесі, замовляйте цю послугу на аутсорсингу.

5 шагов кроків роботи з нами...
 • Light Залишили заявку-запит на безкоштовну консультацію
 • Pencil Ми прорахували доставку і митне оформлення
 • Light Ми владнали
  юридичні питання
 • Umbrella Ви отримали товар цілим і неушкодженим в установлені терміни
 • Umbrella Отримати консультацію
 • Note Ми надали вам весь пакет необхідних документів
Avatar

Нікітін Денис

Керівник відділу ЗЕД

Експерт ЗЕД

Компанія «Транслойд» об'єднала фахівців різних напрямків, які мають багатий практичний досвід роботи. «Транслойд» - команда професійних галузевих менеджерів, фахівців ЗЕД, менеджерів морських доставок, внутрішньопортових експедиторів, логістів автомобільного транспорту, митних декларантів, юристів, перекладачів, аналітиків.

У нашій роботі ми не допускаємо низьку продуктивність і некомпетентність. Ми робимо максимум для того, щоб клієнт прийняв рішення працювати саме з нами.

Ми серйозно ставимося до своїх клієнтів. Ми надаємо тільки високопрофесійні та якісні послуги. Всі труднощі Вашої зовнішньоекономічної діяльності беремо «на себе». Ми прозорі та публічні.

Avatar

Вадим Манько

(Ритейлер)

Я власник невеликої торговельної точки у місті Сімферополь з продажу туристичних рюкзаків. Працюю невеликими обсягами протягом 5 років, і після того як 3 роки тому дізнався про Транслойд, почав з їх допомогою замовляти щорічно товар контейнером з Китаю, що дозволило збільшити асортимент, отримати єдиного виконавця по доставці, зменшити додаткові витрати, а це в свою чергу зменшило собівартість товару. Я не хотів вглиблюватися в усі тонкощі ЗЕД, для мене головне була ціна, за яку я куплю в Криму обраний мною товар. Умови мене влаштували, зробив замовлення - компанія доставила. Все дуже просто.

Avatar

Антон Малишев

(Приватний підприємець)

Працювати з компанією Транслойд досить-таки просто. Я, наприклад, далекий від ведення зовнішньоекономічної діяльності, зосереджений тільки на своєму бізнесі (продаж світлотехнічне устаткування). Я вибрав у Німеччині потрібний мені товар, компанія прорахувала доставку і митне оформлення в Україні. Через тиждень я отримав товар на своєму складі у Києві в загальній кількості і неушкодженим, що найголовніше. Я залишився задоволеним! Спасибі, буду далі з вами співпрацювати!

Avatar

Олександр Шпак

(Власник приватного бізнесу)

Я володію невеликою фірмою, ми продаємо спорттовари в Україні, постачальники з Китаю. Багато хто веде бізнес продаж товарів з Китаю. Чесно скажу, намагалися самостійно здійснювати ЗЕД, але не врахували багато факторів, тому вийшли недоліки в доставці, проблеми на митниці, а в результаті – втрата прибутку. Хто вже мав справу, той знає, що в цій справі головне - надійний перевізник і митний брокер з нормальними тарифами, тому що транспортні витрати часто з'їдають дві третини прибутку. Я відгукнувся на комерційну пропозицію від компанії Транслойд, яка робить доставку "під ключ", так як сам розумію, що моя некомпетентність більше шкодить мені. Вирішив звернутися, ми підписали договір купівлі-продажу, узгодили всі транспортні витрати і митне оформлення імпортного товару, а також порядок взаєморозрахунків. Ні про що не пошкодував, компанія купила потрібний мені товар без моєї участі в ЗЕД. Зараз співпрацюємо з Транслойд, і наш бізнес від цього помітно виграє. Спасибі, працюємо далі!

Компанія Transloyd

Є активним учасником ринку з надання спеціальної послуги «Технічний імпорт».

Імпортуємо наступні
групи товарів:
 • Спортивный інвентар
 • Промислове обладнання
 • Товари господарьского призначення
 • Керамічні вироби
 • Світлотехнічне устаткування
 • Товари для туризму та відпочинку
 • Меблі та меблеву фурнітуру
 • Будівельні матеріали

Arrow RightХочете й далі перейматися
турботами?

Coach

ЧИ ГОТОВІ ПЕРЕКЛАСТИ ВСІ ПРОБЛЕМИ, РИЗИКИ Й ТРУДНОЩІ НА НАС, ТИМ САМИМ ОТРИМУВАТИ РОЗМИТНЕНИЙ ТОВАР В УКРАЇНІ У СЕБЕ НА СКЛАДІ?

 • 600

  Задоволених
  клієнтів

 • 10

  років на
  ринку

 • 10 000

  Реалізованих нами
  успішних проектів

ТОП-5 причин звернутися до нас:

Reason

Поставка імпортного товару в перший раз, недолік компетенції та існуючі ризики в сфері ЗЕД

Reason

Відсутність професійності в штаті логістики, відділу ЗЕД, фінансового та юридичного відділів

Reason

Незаплановані витрати (демередж, зберігання на терміналі, простій транспорту на митниці)

Reason

Відсутність одного організатора, який виконує координацію та контроль транспортування вантажу на всій протяжності маршруту.

Reason

Недолік інформаційного супроводу (трекінг) товару на кожному етапі перевезення

Покупець

Товар

Продавець

Договір купівлі-продажу

Договір ЗЕД

Пакет супровідних документів на товар

Інвойс

Транспортування вантажу від продавця в Україну

Митне оформлення вантажу

Доставка вантажу на склад клієнта

Модель роботи:

Work Model

Залиште заявку прямо зараз

Щоб отримати консультацію та знижку 30%

 • години
 • хвилини
 • секунди